אודות המרפאה

המרפאה  נפתחה בשנת 1978 על ידי ד"ר אלן וינר, רופא שיניים מארצות הברית, שטבע את העיקרון של מרפאה משפחתית השומרת על קשר מסור ואמין עם הלקוחות לאורך השנים. המרפאה מוקמה בצפון הישן של תל-אביב, ברחוב ישעיהו השקט בדירה נעימה המקנה אווירה של נינוחות ביתית.

              כניסה למרפאה                                  המתנה

בשנת 2001 נמסרה המרפאה לניהולו של ד"ר רונן אופק, רופא שיניים וביוסטטיסטיקאי  בוגר אוניברסיטת תל-אביב, שהביא למרפאה רוח של חדשנות רפואית, יצירתיות וחזון להעניק טיפולים ברמה מיטבית ובעדינות, תוך שמירה על אווירה רגועה וקשר חם עם הלקוחות.

רונן אופק

באותה שנה, מתוך השאיפה לבנות מרפאת שיניים "רב-תחומית", הצטרפו לצוות חברים שאז היו בשלב ההכשרה להתמחויות ברפואת שיניים.

צוות מרפאת רונן אופק

כיום במרפאה מטפלים צוות של רופאים מתחומים שונים ברפואת שיניים, כך שללקוחתנו מוענק טיפול מקיף ומקצועי תחת קורת גג אחת. במרפאה מתקיים שתוף פעולה פורה ויציב לאורך השנים בין ד"ר רונן אופק, המתמקד בשיקום הפה ורופאים מומחים במחלות חניכיים כירורגית פה ולסת וטיפולי שורש. על הקשר המסור עם לקוחות המרפאה, ארגון ותפעול חדרי הטיפולים ושמירה על היגיינת הפה אמון צוות מיומן של מנהלת אדמיניסטרטיבית, סייעת ושיננית הפועל ביחד בהרמוניה, ביעילות ובמסירות.

צוות

מגוון הטיפולים הניתנים במרפאה רחב ומתאים לרוב האוכלוסייה הבוגרת. מבדיקה תקופתית שבה בשמחה מבשרים ש"הכל בסדר ונתראה בביקורת הבאה", דרך עזרה ראשונה דחופה, טיפולים משמרים ועד שיקום פה מורכב המצריך ידע ניסיון ומקצועיות.

הבנת הצורך האישי של המטופלים, בחירה בטיפול המתאים ביותר, ביצועו ביעילות וברגישות והצלחתו לאורך השנים הן המטרות שאותן המרפאה וצוותה שואפים להשיג ואליהן תמשיך לכוון גם בעתיד.

 

שתפו ב -
Share on Facebook+1Share on LinkedInShare on Twitter